Nem csak a ringben bizonyítanak a Fitt-Box bunyósai

2015. október 22., 23:04

A 23. História-futáson a Fitt-Box Ökölvívó Egyesület is részt vett versenyzőivel. A versenyre népes mezőny gyűlt össze, 865 indulót regisztráltak három kategóriában. Hámori Ádám a tömeges versenyben (1532m táv) 4:42mp idővel harmadik helyen végzett. A 9km-es szám közben egyesületünk bemutatót tartott, ahol a jelenlévők egy kis betekintést nyerhettek a boksz-edzésbe, majd végül, aki kedvet kapott ki is próbálhatta, milyen is az iskolakesztyűben ütni a kombinációkat.

33. alkalommal rendezték meg az Írottkő hegyi futóversenyt. Az útvonal az előző évhez képest változott, 18km volt a táv 650m szintkülönbséggel. A közel 100 induló között ott volt a Fitt-Box Ökölvívó Egyesület két Magyar Bajnoka is, Radics Béla és Hámori Ádám. Mindkét versenyzőnk remekül teljesített és saját korosztályukban első helyen végeztek. Béla ideje 1 óra 40 perc, Ádámé 1 óra 30 perc volt. Gratulálunk versenyzőinknek és további sok sikert kívánunk!

Írta: Hámori Ádám